W kregu biznesu,
komfortu wypoczynku

Hotel pod Kluka®***

w Słupsku

Napis u wejścia głosi:

„Jeżeli Państwu się u nas podobało, proszę powiedzieć o nas swoim przyjaciołom. Jeżeli kuchnia Państwu nie odpowiada, prosimy polecić nas swoim wrogom”.

karczma pod kluka® to perła słupskiej gastronomii, ściąga już od 1969r. najwybitniejszych smakoszy z różnych krajów. W sześciu księgach pamiątkowych zapisane są ich wrażenia smakowe i estetyczne. Karczmę nagrodzono wielokrotnie Złotą oraz Srebrną patelnią, nagrodą Hermesa Poradnika Restauratora w kategorii „Najlepsza restauracja w regionie”. Wystrój lokalu o charakterze folklorystycznym, uprzejma  i profesjonalna obsługa w strojach kaszubskich wspaniale komponuje się z podawanymi potrawami kuchni regionalnej i staropolskiej przygotowywanymi na tradycyjnej i niepowtarzalnej kuchni węglowej na regionalnych produktach oraz serwowane wybrane potrawy z innych kuchni. Każdy z naszych Gości na pewno znajdzie coś dla siebie.

Organizujemy rożnego rodzaju imprezy okolicznościowe tj: eventy, wesela, komunie, chrzciny, imprezy integracyjne, urodziny, imieniny itp.

Do nietypowych staropolskich i regionalnych potraw dodawane są przyprawy i aromaty takie jak: bazylia, rozmaryn, tymianek, czosnek itp, które sprawiają, iż posiłki są doskonałą harmonią smaku, zapachu i barwy. karczma pod kluka® posiada 130 miejsc i przyjmuje gości codziennie od godz. 10.00 do 22.00. Ponadto w sezonie letnim, do dyspozycji gości ogród z miejscami konsumpcyjnymi oraz stacjonarnym grillem.

Kontakt do restauracji:

karczma pod kluka®

76-200 Słupsk

Kaszubska 22

Tel 59-842-34-69

Mail: biuro@podkluka.pl

Kontakt

Recepcja naszego hotelu dostępna jest całą dobę.